Основні плюси роботи з порталом для участі в аукціонах

Основні плюси роботи з порталом для участі в аукціонах

Портал Ubase пропонує розмістити оголошення з описом майна, активу, обов’язково пропонують початкову ціну, умови участі, розмір гарантійного внеску, іншу інформацію. Реєстрація-це обов’язкова умова для того, щоб пройти процедуру ідентифікації, а джерело розповість всі нюанси роботи команди порталу. Портал пропонує значну допомогу в участі в аукціонах з купівлі вигідних лотів для успішного ведення бізнесу.

Особливості роботи порталу Ubase

Тільки зареєстровані користувачі мають доступ до особистого кабінету, до балансу. Заява містить закриту цінову пропозицію, тобто початкову ціну після подачі заяви, автоматичне списання. Аукціон проходить, якщо є двоє і більше учасників. Весь процес проводиться у формі анонімних торгів, відомі тільки порядкові номери учасників.

Переможець аукціону пропонує найвищу ціну, якщо ж переможцем не виконуються умови продажу, він дискваліфікується. Договір вже буде укладено за межами майданчика протягом двадцяти робочих днів. Переможець повинен сплатити винагороду замовнику. Портал бачить своєю метою розвиток інвестиційного майбутнього країни. Головне, це дотримання інтересів клієнта. Успіх клієнта-це загальний успіх, такі гасла завжди мотивують команду.

Біржа активно розвивається, пропонуючи участь в аукціонах. Багато українських іноземних підприємців давно звернули увагу, що є можливість брати участь в електронних аукціонах. У цій системі можна придбати різні земельні ділянки, майно банкрутів, об’єкти приватизації. Однак щоб зробити таку покупку максимально вигідною для себе, потрібно цілий ряд знань. Не всі ними володіють.

Переваги роботи команди порталу

Фахівці володіють знаннями, тому продаж майна буде проводитися швидко і професійно. Команда допоможе не тільки українцям, але іноземцям, вона співпрацює з фізособами, юридичними особами, з підприємцями в сільському господарстві, у фінансовій сфері, в будівництві. Коли підприємець звертається на електронні торги, він не має чіткого припущення про те, які варіанти краще. Його цікавить робота команди, Будь-хто зможе підібрати кращий варіант.

Обов’язково враховуються всі побажання клієнтів, важливо, щоб клієнт зміг надалі отримувати дохід, тому вивчаються всі нюанси. Спочатку проглядаються аукціони з банкрутства, потім пропонуються особливі інвестиційні стратегії, вибирають лоти, які будуть найбільш вигідні для інвестування. Команда активно вивчає конкурентів, аналізує історію лота з точки зору ризиків, перспектив. Все це допомагає отримати максимальний дохід, побудувати відмінні відносини.